Hakkımızda  |  İletişim  |  Turkey  |  International  |
 
 • Get Ready for IFRS 15
  Uluslararası Finansal Raporlama Standartlarının yayımlanmasından sorumlu olan Uluslararası Muhasebe Standartları Kurulu (IASB) ile ABD Genel Kabul Görmüş Muhasebe İlkelerinin yayımlanmasından sorumlu olan Amerikan Finansal Muhasebe Standartları Kurulu (FASB) tarafından yayınlanan UFRS 15 'Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Hasılat' Standardının gayrimenkul ve inşaat sektörleri finansal tablolarına etkisi üzerine hazırlanan rehber yayın. (Yayın dili İngilizce)
 • 'Kontrol altında mı?'
  UFRS 10 ‘Konsolide finansal tablolar’ Standardı’nın uygulamasına yönelik rehber (Yayın dili: İngilizce)
 • Grant Thornton Haber Bülteni - 23. Sayı
  Dergimizin yeni sayısında, ‘Kadın Yöneticiler’ araştırmamızın 2017 tekrarını, ‘Birleşme ve satın almalar: Zorlu anlaşmalar sosyal beceriler gerektirir’, ‘Özel sektör istihdamını teşvik düzenlemesi’, ‘Risk yönetim komiteleri ve işleyiş esasları’, ‘Birleşmelerde işletme iktisabı ile varlık iktisabı’ konulu makalelerimizi ve daha fazlasını bulabilirsiniz.
 • IFRS News 2018/1
  Grant Thornton International UFRS ekibi tarafından her çeyrekte hazırlanan UFRS haberleri, 2018 birinci çeyrek dosyası. Bu yayında, UFRS 9 ‘Finansal Enstrümanlar’ ve UFRS 15 ‘Müşteri Sözleşmelerinden Hasılat’ standartlarındaki düzenlemelerin finansal tablolara etkisi üzerine değerlendirmeleri bulabilirsiniz. (Yayın dili: İngilizce)
 • ‘Kişiselleştirmenin Gücü: Otelcilik Sektörünün Yol Haritası – 2020’ Raporu
  Otelcilik sektörü üzerindeki baskılar yıldan yıla artıyor. Airbnb gibi alternatif konaklama sistemlerinin yükselişi, müşterilerin online seyahat acentelerine daha çok yönelmeleri ve sürekli artan ‘mükemmel hizmet’ arayışı… Tüm bu faktörler otelcilik sektörünü yeni çözümler bulmaya itiyor. Otelcilik sektörünün geleceği ‘kişiselleştirme’ye bağlı olabilir mi? (Yayın dili: İngilizce)
Türkçe tanıtım broşürümüz için tıklayınız.
İngilizce tanıtım broşürümüz için tıklayınız.

İletişim

Member firm globe
Ofislerimizin adreslerine ve diğer iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda


Türkiye'de 1986 yılında faaliyetlerine başlayan Grant Thornton Türkiye, farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok firmanın tercihi olan, alanında güçlü ve güvenilir bir kuruluştur. Merkez ofis İstanbul'da olmak üzere, Ankara ve Bursa’da bulunan ofislerinde, yaklaşık 150 kişilik çalışanıyla hizmet vermektedir. Farklı ölçek ve sektörlerden firmalara denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunan Grant Thornton Türkiye'nin müşteri grubunda, halka açık şirketler, farklı büyüklüklerde aile şirketleri, yabancı sermayeli şirketler ve çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingler bulunmaktadır. Dünyanın 130'dan fazla ülkesinde, 50.000 çalışan ile denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunan Grant Thornton International'ın üyesidir.

Site Haritası


Anasayfa Hizmetlerimiz Yayınlarımız
Etkinliklerimiz Basın Odası Yöneticilerimiz
Yararlı Adresler Grant Thornton Haber Bülteni