Hakkımızda  |  İletişim  |  Turkey  |  International  |
 
 • Get Ready for IFRS 15
  Uluslararası Finansal Raporlama Standartlarının yayımlanmasından sorumlu olan Uluslararası Muhasebe Standartları Kurulu (IASB) ile ABD Genel Kabul Görmüş Muhasebe İlkelerinin yayımlanmasından sorumlu olan Amerikan Finansal Muhasebe Standartları Kurulu (FASB) tarafından yayınlanan UFRS 15 'Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Hasılat' Standardının gayrimenkul ve inşaat sektörleri finansal tablolarına etkisi üzerine hazırlanan rehber yayın. (Yayın dili İngilizce)
 • Bağımsız denetim limitleri indirildi
  Bağımsız denetime tabi olma limitleri, 40 milyon TL ve üzeri aktif toplam ile 80 milyon TL ve üzeri yıllık net satış hasılatı olmak üzere, 1.1.2016'dan itibaren geçerli olacak şekilde tekrar indirilerek Resmi Gazete'de yayınlandı.
 • Grant Thornton Haber Bülteni - 22. Sayı çıktı
  Dergimizin yeni sayısında, UFRS 15’e hazırlık: Gayrimenkul ve inşaat sektörlerinde gelirin kaydedilmesi, siber suçlar ve siber riskler, kısmi bölünme ve Türkiye Varlık Fonu Yönetim A.Ş.’nin kuruluş esasları ve amaçları konulu makalelerimizi bulabilirsiniz.
 • IFRS Haberleri, 2016 ikinci çeyrek raporu
  Grant Thornton International UFRS ekibi tarafından her çeyrekte hazırlanan UFRS haberleri, 2016 ikinci çeyrek dosyası. Bu yayında, UFRS/TFRS 15-Müşterilerle Yapılan Sözleşmelerden Doğan Hasılat standardında yapılan değişiklikler ile UMSK tarafından yayımlanan diğer değişikliklere değinilmektedir. Bununla birlikte, yayımlanan yeni standartların uygulama tarihleri ve beklenen gelişmelerin listesi yer almaktadır. (Yayın dili İngilizce)
 • ‘Kişiselleştirmenin Gücü: Otelcilik Sektörünün Yol Haritası – 2020’ Raporu
  Otelcilik sektörü üzerindeki baskılar yıldan yıla artıyor. Airbnb gibi alternatif konaklama sistemlerinin yükselişi, müşterilerin online seyahat acentelerine daha çok yönelmeleri ve sürekli artan ‘mükemmel hizmet’ arayışı… Tüm bu faktörler otelcilik sektörünü yeni çözümler bulmaya itiyor. Otelcilik sektörünün geleceği ‘kişiselleştirme’ye bağlı olabilir mi? (Yayın dili: İngilizce)
 • Uluslararası Dolaylı Vergiler 2016 Rehberi Çıktı
  Grant Thornton International tarafından her yıl hazırlanan Uluslararası Dolaylı Vergiler Rehberi’nin 2016 versiyonu, Grant Thornton Türkiye Vergi Hizmetleri Ortağı Emin Taylan’ın katkıları ile çıktı.
Türkçe tanıtım broşürümüz için tıklayınız.
İngilizce tanıtım broşürümüz için tıklayınız.

İletişim

Member firm globe
Ofislerimizin adreslerine ve diğer iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Grant Thornton, ‘En iyi Liderlik Gelişim Programı / Best Programme for Leadership Development ’ ödülüne layık görüldü


Detaylar için tıklayınız...

Hakkımızda


Türkiye'de 1986 yılında faaliyetlerine başlayan Grant Thornton Türkiye, farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok firmanın tercihi olan, alanında güçlü ve güvenilir bir kuruluştur. Merkez ofis İstanbul'da olmak üzere, Ankara ve Bursa’da bulunan ofislerinde, yaklaşık 150 kişilik çalışanıyla hizmet vermektedir. Farklı ölçek ve sektörlerden firmalara denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunan Grant Thornton Türkiye'nin müşteri grubunda, halka açık şirketler, farklı büyüklüklerde aile şirketleri, yabancı sermayeli şirketler ve çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingler bulunmaktadır. Dünyanın 120'den fazla ülkesinde, 38.500 çalışan ile denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunan Grant Thornton International'ın üyesidir.

Site Haritası


Anasayfa Hizmetlerimiz Yayınlarımız
Etkinliklerimiz Basın Odası Yöneticilerimiz
Yararlı Adresler Grant Thornton Haber Bülteni