Hakkımızda  |  İletişim  |  Turkey  |  International  |
English  |  Turkish  |  
 • IFRS News 2018/2
  Grant Thornton International UFRS ekibi tarafından her çeyrekte hazırlanan UFRS haberleri, 2018 ikinci çeyrek dosyası. Bu yayında ‘Finansal Raporlamadaki Kavramsal Çerçeve’nin revizyonu üzerine değerlendirmeler ile UMS 19 “Çalışanlara Sağlanan Faydalar” standardı üzerinde bilgilendirmeleri ve diğer birçok başlığı bulabilirsiniz. (Yayın dili: İngilizce)
 • Almanya - Türkiye Ülke Masası
  Bizler, Grant Thornton Türkiye ve Grant Thornton Almanya olarak, Türkiye pazarına girmek isteyen Alman şirketler ile Almanya pazarına girmek isteyen Türk şirketlerine, Almanya - Türkiye Ülke Masası olarak kapsamlı hizmetlerimizle destek vermekteyiz.
 • 'Kontrol altında mı?'
  UFRS 10 ‘Konsolide finansal tablolar’ Standardı’nın uygulamasına yönelik rehber (Yayın dili: İngilizce)
 • Grant Thornton Haber Bülteni - 24. Sayı
  Dergimizin yeni sayısında, ‘6698 Sayılı Kişisel Verilen Korunması Kanunu’nun İşletmeler ve Toplum Hayatına Etkileri’ başlıklı makalemizi, Almanya - Türkiye Ülke Masası girişimimizi, şirketlerde kültür ve gelişmelere daha hızlı ayak uydurmak konularındaki içeriklerimizi, ayrıca Esin Açıkgöz ve Nalan Erkarakaş’ın şirketimize katılımları hakkında bilgilendirmelerimizi ve daha fazlasını bulabilirsiniz.
 • ‘Kişiselleştirmenin Gücü: Otelcilik Sektörünün Yol Haritası – 2020’ Raporu
  Otelcilik sektörü üzerindeki baskılar yıldan yıla artıyor. Airbnb gibi alternatif konaklama sistemlerinin yükselişi, müşterilerin online seyahat acentelerine daha çok yönelmeleri ve sürekli artan ‘mükemmel hizmet’ arayışı… Tüm bu faktörler otelcilik sektörünü yeni çözümler bulmaya itiyor. Otelcilik sektörünün geleceği ‘kişiselleştirme’ye bağlı olabilir mi? (Yayın dili: İngilizce)

Almanya - Türkiye Ülke Masası


Bizler, Grant Thornton Türkiye ve Grant Thornton Almanya olarak, Türkiye pazarına girmek isteyen Alman şirketler ile Almanya pazarına girmek isteyen Türk şirketlerine, Almanya - Türkiye Ülke Masası olarak kapsamlı hizmetlerimizle destek vermekteyiz.
Detaylar için lütfen tıklayınız.

Tanıtım Broşürlerimiz

Türkçe tanıtım broşürümüz için tıklayınız.
İngilizce tanıtım broşürümüz için tıklayınız.

Contact

Member firm globe
Here are the addresses of our offices and other means of communication.

Hakkımızda


Türkiye'de 1986 yılında faaliyetlerine başlayan Grant Thornton Türkiye, farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok firmanın tercihi olan, alanında güçlü ve güvenilir bir kuruluştur. Merkez ofis İstanbul'da olmak üzere, Ankara ve Bursa’da bulunan ofislerinde, yaklaşık 150 kişilik çalışanıyla hizmet vermektedir. Farklı ölçek ve sektörlerden firmalara denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunan Grant Thornton Türkiye'nin müşteri grubunda, halka açık şirketler, farklı büyüklüklerde aile şirketleri, yabancı sermayeli şirketler ve çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingler bulunmaktadır. Dünyanın 135'ten fazla ülkesinde, 50.000 çalışan ile denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunan Grant Thornton International'ın üyesidir.

Site Haritası


Anasayfa Hizmetlerimiz Yayınlarımız
Etkinliklerimiz Basın Odası Yöneticilerimiz
Yararlı Adresler Grant Thornton Haber Bülteni