Hakkımızda  |  İletişim  |  Turkey  |  International  |
English  |  Turkish  |  
Grant Thornton Turkey web sitemizin ziyaretçilerinin gizliliğini korumak istemektedir. Lütfen aşağıdaki Gizlilik sözleşmesini okuyunuz, bu kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımızı anlamanıza yardım edecektir. Gizlilik sözleşmemizi size bildirim yapmadan herhangi bir zamanda değiştirebiliriz. Bu sebeple lütfen sitemizi her ziyaretinizde bu hususu kontrol ediniz.

Bu kişisel bilgilerinizi her bildirişinizde aşağıda belirtilen "cookie"lerin tarafımızdan kullanılması hususu da dahil olmak üzere, Gizlilik sözleşmesi uyarınca söz konusu bilgilerin toplanması ve kullanılması için onay vermektesiniz.

Ne tür kişisel bilgileri topluyoruz?

Internet üzerinden size bilgiler yollamak, sizden bilgiler almak için sizin IP (Internet Protocol) adresinizi kaydediyoruz. Web sitemizi ziyeret ettiğinizde, bir hususu sorduğunuzda, yayınlarımızdan ısmarladığınızda veya daha fazla bilgi talep ettiğinizde, isminiz, adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz gibi kişisel bilgiler sizden sorulabilir.

Kişisel bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz?

Kişisel bilgileriniz size veya bağlı olduğunuz organizasyona / kuruma bilgi vermek amacıyla kullanılacaktır. Kişisel bilgilerinizi ayrıca müşterilerimizin ve ziyaretçilerimizin ilgi alanları, davranışları ve demografileri hakkında araştırma yapmak üzere kullanabiliriz. Bunu müşterilerimizi, ziyaretçilerimizi ve potansiyel müşterilerimizi daha iyi anlayabilmek için yapmaktayız. Bu araştırma anonom ve kümülatif / genel olarak yapılmakta ve analiz edilmektedir. Bize kişisel bilgi verdiğinizde bu bilgiler elektronik ortamda dünyanın herhangi bir yerinde bulunan sunuculara gönderilebilir ve dünyanın herhangi bir yerinde işlem görebilir, saklanabilir ve kullanılabilir. Kişisel bilgiler topladığımız, kullandığımız ve bunlarla işlem yaptığımız her zaman ve her durumda güvenli bir şekilde ve Gizlilik Sözleşmemiz uyarınca muamele edilmeleri için gereken tüm önlemleri almaktayız.

Kişisel bilgilerinizi kimlerle paylaşıyoruz?

Bilgilerinizi size verilecek olan mallar ve hizmetlerle veya yapılacak olan herhangi bir ödemeyle ilgili olarak bu siparişlerinizi yerine getirmek için bunlara ihtiyaç duyanlara gönderebiliriz. Bunların bazıları Avrupa Ekonomik Alanı'nın dışında bulunabilir. Bilgilerinizi diğer Grant Thornton International firmalarına veya bilgi işlemcilerimize verebiliriz. Yukarıda belirtilenler haricinde kanunen zorunlu olduğumuz ve yetkimiz olduğu durumlar dışında veya işlerimizi yürütmek için gerekli olduğu durumlar haricinde (hizmetlerimizi dışarıda kullandığımızda veya diğer kişilerin bizim için bilgi topladıkları / işledikleri haller gibi) kişisel bilgilerinizi açıklamayacağız.

Doğrudan pazarlama

Doğrudan pazarlama yapmak amacıyla herhangi bir zamanda, bizden kişisel bilgilerinizi kullanmaktan vazgeçmemizi talep edebilirsiniz. Eğer bunu yapmak istiyorsanız, lütfen bizimle temasa geçin.

Bağlar

Web sitemizin diğer üye firmaların web siteleri ile bağlantıları vardır, fakat bu Gizlilik Sözleşmesi sadece Grant Thornton Turkey web sitesi aracılığıyla toplanan bilgiler ve Grant Thornton Turkey'in kişisel bilgileri kullanma / işleme şekli için hüküm ifade eder.

Güvenlik

Maalesef, internet veya diğer bilgisayar sistemleri (ağ) üzerinden hiçbir bilgi transferinin güvenliği %100 garanti edilememektedir, fakat biz kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli tüm imkanları kullanmaktayız.

İletişim

Grant Thornton hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bize ulaşın.

© 2019 Grant Thornton Turkey – All rights reserved Yasal  |  Gizlilik  |  Site Haritası  |